Pomoc

Potřebujete poradit s velikostí?

Rádi vám pomůžeme: 483 712 297

Bonus na první nákup 100 Kč a další výhody pro registrované

Historie firmy

KERBO

KERBO je česká značka s tradicí od roku 1993. Od doby svého vzniku vyrábí a dodává na český trh módní oblečení pro volný čas a sport. KERBO vyrábí své výrobky v České republice a může tak používat označení Český výrobek. Vlastní design výrobků je využíván při zpracování, které za při využití nejmodernějších materiálů, střihů a doplňků tvoří originální výrobky  KERBO. Výrobky KERBO používají nejen běžní zákazníci a rekreační sportovci, ale i profesionální sportovní teamy. Výrobky KERBO využívají také firmy a instituce jako svoje dárkové kolekce nebo reprezentační oblečení.
Od roku 1997 provozuje značka vlastní firemní prodejny s označením KERBO shop. V těchto prodejnách je možno se setkat i s dalšími světovými značkami jeiichž výrobky doplňují sortiment výrobního programu KERBO. V současné chvíli je to 5 firemních prodejen.
Výrobky těchto značek se pak společně prodává v e-shopu www.kerbo.cz , který nabízí nové kolekce takových světových značek jako jsou DESIGUAL, TIMEZONE, HIS, GOLDBERGH, DEGRÉ7, Helly Hansen a dalších.

 

Přejeme tedy příjemný nákup v našich kamenných prodejnách KERBO Shop nebo v našem eshopu www.kerbo.cz