Pomoc

Potřebujete poradit s velikostí?

Rádi vám pomůžeme: 483 712 297

Bonus za první nákup 100 Kk Kerbo Kasička -
peníze zpět za nákupy

a další výhody pro registrované

Historie firmy

www.KERBO.cz

www.kerbo.cz je přední český e-shop světových módních značek DESIGUAL, Timezone, HELLY HANSEN, Five seasons, HIS, Goldberh, STEHMANN, Garcia a mnoha dalších. Vybírat můžete v eshopu www.kerbo.cz nebo kamenných prodejnách KERBO. Zároveň je KERBO českou značkou vyrábějící oblečení pro volný čas. 
U nás je zákazník vždy na prvním místě. Vybíráme, vyrábíme a prodáváme pro Vás jen takové výrobky všech našich značek, které bychom sami nosili, nebo nosíme a neprodáváme žádné zboží pouze z cenových důvodů bez jednoznačné záruky kvality materiálů, střihů, designu a originality.
Toto lety ověřené pravidlo u nás platí již od roku 1993 a tisíce spokojených zákazníků jsou toho důkazem.

KERBO výrobky

KERBO je česká značka s tradicí od roku 1993. Od doby svého vzniku vyrábí a dodává na český trh módní oblečení pro volný čas a sport. KERBO s.r.o. vyrábí své výrobky především v České republice českými ručičkami a může tak používat označení Český výrobek. Vlastní design výrobků je využíván při zpracování, které za při využití nejmodernějších materiálů, střihů a doplňků tvoří originální výrobky  KERBO. Výrobky KERBO používají nejen běžní zákazníci a rekreační sportovci, ale i profesionální sportovní teamy. Výrobky KERBO využívají také firmy a instituce jako svoje dárkové kolekce nebo reprezentační oblečení.
Od roku 1997 provozuje značka vlastní firemní prodejny s označením KERBO shop. V těchto prodejnách je možno se setkat i s dalšími světovými značkami jeiichž výrobky doplňují sortiment výrobního programu KERBO. V současné chvíli jsou to 3 firemní prodejeny.
Výrobky těchto značek se pak společně prodává v e-shopu www.kerbo.cz , který nabízí nové kolekce takových světových značek jako jsou DESIGUAL, TIMEZONE, HIS, GOLDBERGH, DEGRÉ7, Helly Hansen a dalších.

 

Přejeme tedy příjemný nákup v našich kamenných prodejnách KERBO Shop nebo v našem eshopu www.kerbo.cz

Přihlášení

Nevíte jméno nebo heslo?
Jste tu poprvé? Vytvořte si účet!

Chcete získat spoustu výhod?
Stačí se zaregistrovat v průběhu nákupu a jsou Vaše:


  • 100 K-korun do vaší Kasičky po prvním nákupu
  • VIP akce pro odběratele newsletteru
  • Kerbo Kasička – peníze zpět za každý nákup
Věrnostní program