Pomoc

Potřebujete poradit s velikostí?

Rádi vám pomůžeme: 483 712 297

Bonus za první nákup 100 Kk Kerbo Kasička -
peníze zpět za nákupy

a další výhody pro registrované

Potřebujete nakupovat na IČo ?

Připravíme pro Vás individuální nabídku oblečení a obuvi 

Nakupujete firemní "pracovní" oblečení pro Vás osobně nebo Váš kolektiv, hledáte vánoční dárky nebo bonusy pro zaměstnance ?  Hledáte pohodlné módní oblečení ve větším množství ? Je pro Vás důležitá kvalita výrobků, šíře nabídky a rychlost dodání ? Tak právě pro Vás je tu naše nabídka.
Na www.kerbo.cz naleznete ideální nabídku módního, volnočasového a sportovního oblečení pro Váši firmu, klub nebo školu . Připravíme pro Vás i individuální nabídku dle vašeho přání, ať už sháníte specifický produkt, větší množství nebo určitou barvu a materiál.

Pro koho je tato nabídka určena

PRO FIRMY  

Vybíráte pro vaši firmu, obchodní organizaci či úřad pohodlné módní, volnočasové nebo sportovní oblečení ? 
Nebo jako dárky zaměstnancům i obchodním partnerům? Využití nákladové položky pracovní oblečení ? Potřebujete oblečení a vybavení na sportovní a promo akce či na motivační a benefitní zaměstnanecké programy? Rádi byste oblékli a vybavili zaměstnance a to včetně rodinných příslušníků?


Neváhejte a s důvěrou se obraťte na nás. Připravíme, vymyslíme a nabídneme řešení pro Vás s možností dodání pracovního oblečení dle Vašeho požadavku " s vyšitým logem " už od 1 ks. Firemní oblečení k prohlédnutí zde .
 

PRO KLUBY A SPOLKY

Jste odpovědným za nákup pro sportovní klub, tým nebo zájmový kroužek? Sháníte vybavení a oblečení na trénink, zápas či volnočasové aktivity?
Napište nám vaši představu a my vám vytvoříme nabídku šitou na míru. Klubové
 oblečení k prohlédnutí zde .
 

PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Hledáte pro vaše zařízení či organizaci  pohodlné módní, volnočasové nebo sportovní oblečení pro  zvýšení komfortu Vašich zaměstnanců? Nebo jako dárky zaměstnancům i obchodním partnerům? Potřebujete oblečení a vybavení na sportovní a promo akce či na motivační a benefitní programy? Rádi byste oblékli a vybavili zaměstnance a to včetně rodinných příslušníků?
Napište nám vaši představu a my vám vytvoříme nabídku šitou na míru. Klubové oblečení k prohlédnutí zde .

DALŠÍ  SLUŽBY


Vzorky navržených produktů si můžete po domluvě prohlédnout a vyzkoušet na našich prodejnách nebo vám je zašleme na dobírku. V případě zájmu zajistíme nášivky nebo potisk na požadovaných produktech. Na přání vypracujeme také individuální cenovou nabídku.

Něco Vám v naší nabídce schází ?

Hledáte sortiment, který nemáme v nabídce? Potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás. Připravíme Vám individuální nabídku přesně dle Vašeho přání!

Přihlášení

Nevíte jméno nebo heslo?
Jste tu poprvé? Vytvořte si účet!

Chcete získat spoustu výhod?
Stačí se zaregistrovat v průběhu nákupu a jsou Vaše:


  • 100 K-korun do vaší Kasičky po prvním nákupu
  • VIP akce pro odběratele newsletteru
  • Kerbo Kasička – peníze zpět za každý nákup
Věrnostní program