Pomoc

Potřebujete poradit s velikostí?

Rádi vám pomůžeme: 483 712 297

Bonus na první nákup 100 Kč a další výhody pro registrované

Potřebujete nakupovat na IČo ?

Připravíme pro Vás individuální nabídku oblečení a obuvi 

Nakupujete firemní "pracovní" oblečení pro Vás osobně nebo Váš kolektiv? Hledáte pohodlné módní oblečení ve větším množství ? Je pro Vás důležitá kvalita výrobků, šíře nabídky a rychlost dodání ? Tak právě pro Vás je tu naše nabídka. Na www.kerbo.cz naleznete ideální nabídku módního, volnočasového a sportovního oblečení pro Váši firmu, klub nebo školu . Připravíme pro Vás i individuální nabídku dle vašeho přání, ať už sháníte specifický produkt, větší množství nebo určitou barvu a materiál.

Pro koho je tato nabídka určena

PRO FIRMY

Vybíráte pro vaši firmu, obchodní organizaci či úřad pohodlné módní, volnočasové nebo sportovní oblečení pro vlastní marketingové kampaně? Nebo jako dárky zaměstnancům i obchodním partnerům? Potřebujete oblečení a vybavení na sportovní a promo akce či na motivační a benefitní programy? Rádi byste oblékli a vybavili zaměstnance a to včetně rodinných příslušníků?Jste členem sportovního klubu, týmu nebo zájmového kroužku? Sháníte vybavení a oblečení na trénink, zápas či volnočasové aktivity?

Neváhejte a s důvěrou se obraťte na nás. Připravíme, vymyslíme a nabídneme řešení pro Vás s možností fakturace pracovního oblečení " s vyšitým logem" už od 1 ks. Firemní oblečení k prohlédnutí zde .

PRO KLUBY A SPOLKY

Jste odpovědným za nákup pro sportovní klub, tým nebo zájmový kroužek? Sháníte vybavení a oblečení na trénink, zápas či volnočasové aktivity?

Napište nám vaši představu a my vám vytvoříme nabídku šitou na míru. Klubové oblečení k prohlédnutí zde .

 

PRO ZDRAVOTNICKÁ  ZAŘÍZENÍ

Hledáte pro vaše zařízení či organizaci  pohodlné módní, volnočasové nebo sportovní oblečení pro  zvýšení komfortu Vašich zaměstnanců? Nebo jako dárky zaměstnancům i obchodním partnerům? Potřebujete oblečení a vybavení na sportovní a promo akce či na motivační a benefitní programy? Rádi byste oblékli a vybavili zaměstnance a to včetně rodinných příslušníků?

Napište nám vaši představu a my vám vytvoříme nabídku šitou na míru. Klubové oblečení k prohlédnutí zde .

 

Další služby

Vzorky navržených produktů si můžete po domluvě prohlédnout a vyzkoušet na našich prodejnách nebo vám je zašleme na dobírku. V případě zájmu zajistíme nášivky nebo potisk na požadovaných produktech. Na přání vypracujeme také individuální cenovou nabídku.

Něco vám v nabídce schází?

Hledáte sortiment, který nemáme v nabídce? Potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás. Připravíme Vám individuální nabídku přesně dle Vašeho přání!