Pomoc

Potřebujete poradit s velikostí?

Rádi vám pomůžeme: 483 712 297

Bonus na první nákup 100 Kč a další výhody pro registrované

Doprava Zdarma,  všechny výrobky skladem

potřebujete nakupovat na ičo 

Nakupujete firemní "pracovní" oblečení pro Vás osobně nebo Váš kolektiv, hledáte vánoční dárky nebo bonusy pro zaměstnance ?  Hledáte pohodlné módní oblečení ve větším množství ? Je pro Vás důležitá kvalita výrobků, šíře nabídky a rychlost dodání ? Tak právě pro Vás je tu naše nabídka.
Na www.kerbo.cz naleznete ideální nabídku módního, volnočasového a sportovního oblečení pro Váši firmu, klub nebo školu . Připravíme pro Vás i individuální nabídku dle vašeho přání, ať už sháníte specifický produkt, větší množství nebo určitou barvu a materiá

pro firmy Pro kluby a spolky zdravotnická Zařízení další služby


NÁKUP ZBOŽÍ pro firmy  

Vybíráte pro vaši firmu, obchodní organizaci či úřad pohodlné módní, volnočasové nebo sportovní oblečení ? 
Nebo jako dárky zaměstnancům i obchodním partnerům? Využití nákladové položky pracovní oblečení ? Potřebujete oblečení a vybavení na sportovní a promo akce či na motivační a benefitní zaměstnanecké programy? Rádi byste oblékli a vybavili zaměstnance a to včetně rodinných příslušníků?

 

vlastní logo firmy 

Připravíme, vymyslíme a nabídneme řešení pro Vás s možností dodání pracovního oblečení dle Vašeho požadavku " s vyšitým logem " už od 1 ks. 

 Otevírací doba

pondělí – pátek 9.00 – 17.30 hod  
sobota 9.00 - 12.00 hod.

Kontakt

telefon:   774 212 464
e-mail:   
 info@kerbo.cz

 

 Nová Paka  

KERBO shop

Masarykovo nám. 14
Nová Paka, 509 01

Otevírací doba

pondělí – pátek 9.00 – 17.00 hod
sobota 9.00 - 12.00 hod.

Kontakt

telefon:   777 212 444
e-mail:   
 info@kerbo.cz


Lomnice nad Popelkou  

KERBO shop

Husovo nám. 8
Lomnice nad Popelkou, 512 51

Otevírací doba

pondělí – pátek 9.00 – 17.00 hod.
sobota 9.00 - 11.30 hod.

Kontakt

telefon:   776 055 166
e-mail:   
 info@kerbo.cz

 

Prodejny KERBO shop
Kamenné prodejny KERBO shop se zaměřují na vybrané značky z naší nabídky. Díky našemu e-shopu, ale nejste omezeni výběrem a tak si můžete nechat dodat vybrané výrobky všech značek do každé z naších prodejen. V každé z nich se tak nachází oblíbená španělská móda DESIGUAL, jeansová značka oblečení TIMEZONE, HIS, CROSS, RIFLE, nebo italská módní značka GARCÍA, případně německý specialista na dámské kalhoty značka STEHMANN nebo módní BROADWAY, nebo pánská móda RAGMAN, NO EXCESS, dále také módní výrobky sportovních značek Helly Hansen, Five seasons, Northland, Northfinder, nebo luxusní značky GOLDBERGH a DEGRÉ7, včetně vlastní značky KERBO. Nová kolekce každé z našich značek je samozřejmostí a pro ty, kteří nehledají novinky jsou tu sezonní výprodeje a slevy.