Pomoc

Potřebujete poradit s velikostí?

Rádi vám pomůžeme: 483 712 297

Bonus za první nákup 100 Kk Kerbo Kasička -
peníze zpět za nákupy

a další výhody pro registrované

 

Reklamace a záruka

 

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky. 

Reklamační řád je vždy nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek  Prodávajícího a Kupující je povinen se s ním seznámit ještě před odesláním objednávky. Odeslání objednávky Kupujícím se bere za souhlas.

Vykazuje-li zboží při přebírání od dopravce zjevné vady, tedy zejména je li porušený obal, je Kupující oprávněn zásilku nepřevzít. V takovém případě sepište se zaměstnancem dopravce  protokol o poškození zásilky. V takovém případě zůstává nárok Kupujícího na poskytnutí řádného plnění ze strany Prodávajícího nebo na vrácení kupní ceny dle volby Kupujícího.
V případě, že Kupující zásilku od dopravce převezme a zjistí zjevné vady po rozbalení zásilky (neúplnost zásilky, mechanické vady) není ze strany prodávajícího na tyto vady brán zřetel.
Za vadu nelze považovat změny barev - zkreslení barev, ke kterému může dojít v průběhu fotografování a nebo při úpravě fotografie různou intenzitou světla popř. jiným způsobem.

Záruční doba začíná běžet od dne vystavení dokladu Kupujícímu a je v délce 24 měsíců.  Reklamace se vždy uplatňuje v sídle Prodávajícího zde. V případě, že se tedy na výrobku vyskytne vada, která není způsobena běžným nebo nevhodným opotřebením výrobku, okopírujte doklad o koupi a pro zjednodušení vyplňte tento Reklamační list . Zboží k vyřízení reklamace zasílejte prosím čisté, zabalte jej do vhodného obalu k přepravě. Žádný dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce potom neuznává reklamace poškozené přepravou.

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými předpisy na území České republiky. Na vyřízení reklamace má prodávající 30 dní od převzetí od dopravce. V případě, že výrobce Vámi podanou reklamaci uzná budou peníze vráceny na účet uvedený v Reklamačním listě. Po vyřízení reklamace opravou se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace. V případě zamítnutí reklamace se záruční doba neprodlužuje. Pokud byla reklamace v zákonné lhůtě vyřízena výměnou za zboží nové, pokračuje záruční doba původního výrobku dále.

Veškeré doklady k nákupu, reklamaci či výměně vždy pečlivě uschovejte.

Tento reklamační řád je platný od 1.1.2015 a ruší platnost předchozích reklamačních řádů. Je k dispozici v sídle firmy nebo jako dokument na www.kerbo.cz
 

Přihlášení

Nevíte jméno nebo heslo?
Jste tu poprvé? Vytvořte si účet!

Chcete získat spoustu výhod?
Stačí se zaregistrovat v průběhu nákupu a jsou Vaše:


  • 100 K-korun do vaší Kasičky po prvním nákupu
  • VIP akce pro odběratele newsletteru
  • Kerbo Kasička – peníze zpět za každý nákup
Věrnostní program